www.nawierzchnie.pl         Bezpieczne nawierzchnie na place zabaw - Sztuczna trawa - Lars Laj Polska


Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!
Any browser campaign Mozilla Firefox

Maty Gumowe

maty gumowe Maty gumowe wykorzystywane przez Lars Laj jako jedyne w Polsce posiadają certyfikat według norm europejskich EN 1177*

Maty gumowe mogą być instalowane bezpośrednio na wypoziomowanym i utwardzonym gruncie, który po zainstalowaniu mat najeży przesiać trawą. Można je również układać na nawierzchni asfaltowej lub betonowej. W komplecie z matami znajduje się system plastikowych łączników, który zapewnia idealne zespolenie mat. Podstawową zaletą mat gumowych jest fakt, iż przygotowanie terenu ogranicza się do wyrównania i utwardzenia warstwy piasku lub żwiru. Nawierzchnia tego typu może być stosowana zarówno na placach zabaw jak i obiektach sportowych.

Powierzchnia maty gumowej ma formę odcisków pierścieni z otworami, umożliwiającymi swobodny wzrost trawy przez matę.

maty gumowe Standardowym kolorem mat gumowych jest kolor czarny, ale są one dostępne także w kolorze: czerwonym, zielonym, brązowym i szarym.

Podstawowym wymiarem oferowanych przez nas mat gumowych jest wymiar 100 x 150 cm, występują one jednak także w wymiarach 40 x 60 cm oraz 50 x 100 cm. Grubość maty gumowej wynosi 22 mm. Maty gumowe nadają się do stosowania wszędzie tam gdzie temperatura waha się pomiędzy -30 a +70 stopni C.

Do zalet mat gumowych niewątpliwie należy zaliczyć: łatwość montażu, wysoką trwałość oraz estetyczny wygląd.

(*) testowano w każdych warunkach atmosferycznych
maty gumowe maty gumowe

  Faldunderlag og Faldfliser (DK)    
Copyrights © 2005 Lars Laj   Bezpieczne nawierzchnie - maty gumowe - Lars Laj Polska