Bezpieczne nawierzchnie na place zabaw / Sztuczna trawa / Lars Laj Place Zabaw
Faldunderlag og Faldfliser (DK) Bezpieczne nawierzchnie (PL)
Top


Sztuczna trawa Lars Laj

Maty powstają w unikalnym procesie z wysokiej jakości pianki polipropylenowej o zamkniętych porach. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie mat o wysokiej wytrzymałości, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności.

Tłumienie upadku i drenaż

Dzięki budowie porów pianki możliwe jest uwięzienie powietrza w ich wnętrzu. Po sprężeniu powietrza, pianka będzie miała zdolność absorbowania energii. Po zmniejszeniu ciśnienia, powietrze będzie się ponownie rozprężać, umożliwiając macie powrót do pierwotnego stanu. Konstrukcja maty pozwala wodzie przepływać swobodnie pomiędzy jej zamkniętymi porami. Dzięki temu możliwy jest zarówno pionowy jak i poziomy drenaż, bez ryzyka, że mata będzie chłonąć wodę.

Konstrukcja systemu sztucznej trawy

Sztuczna trawa Zależnie od wymaganego stopnia absorpcji uderzenia, mata składa się z jednej bądź dwóch warstw, pokrytych sztuczną trawą. Standardowym kolorem wykończenia jest kolor zielony, niemniej jednak inne kolory są dostępne na życzenie. Użycie mat z sztucznej trawy umożliwia drenaż, zarówno pionowy jak i poziomy. Maty mogą być układane na większości rodzajów podłoża i będą pokrywać się z konturami danego podłoża, nie pękając czy ulegając innemu uszkodzeniu.

Łatwy montaż

Maty ze sztucznej trawy są łatwe w montażu. Są one wytwarzane wraz z łącznikami, pozwalającymi spiąć je razem. Sztuczna trawa może być łatwo ułożona na warstwie pianki i wypełniona kruszywem, piaskiem lub mieszanką obydwu. Mata może być z łatwością przycięta za pomocą ostrego noża. Maty są dostępne w szerokim asortymencie wymiarów.

Zgodność z europejską normą EN1177

Zgodnie z europejską normą EN1177, maty są testowane na podłożu betonowym. W zależności od rodzaju maty, wysokość swobodnego upadku może wynosić do 3 metrów.

Sztuczna trawa Sztuczna trawa
Sztuczna trawa Sztuczna trawa
Sztuczna trawa

Copyrights © 2005-2015 Lars Laj