Bezpieczne nawierzchnie na place zabaw / System amortyzujący ze sztuczną trawą / Lars Laj Place Zabaw
Faldunderlag og Faldfliser (DK) Bezpieczne nawierzchnie (PL)
Top


System amortyzujący ze sztuczną trawą Lars Laj

Maty powstają w unikalnym procesie z wysokiej jakości pianki polipropylenowej o zamkniętych porach. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie mat o wysokiej wytrzymałości, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności.

Tłumienie upadku i drenaż

Dzięki budowie porów pianki możliwe jest uwięzienie powietrza w ich wnętrzu. Po sprężeniu powietrza, pianka będzie miała zdolność absorbowania energii. Po zmniejszeniu ciśnienia, powietrze będzie się ponownie rozprężać, umożliwiając macie powrót do pierwotnego stanu. Konstrukcja maty pozwala wodzie przepływać swobodnie pomiędzy jej zamkniętymi porami. Dzięki temu możliwy jest zarówno pionowy jak i poziomy drenaż, bez ryzyka, że mata będzie chłonąć wodę.

Konstrukcja systemu amortyzującego ze sztuczną trawą

System amortyzujący ze sztuczną trawą Zależnie od wymaganego stopnia absorpcji uderzenia, mata składa się z jednej bądź dwóch warstw, pokrytych sztuczną trawą. Standardowym kolorem wykończenia jest kolor zielony, niemniej jednak inne kolory są dostępne na życzenie. Użycie mat z sztucznej trawy umożliwia drenaż, zarówno pionowy jak i poziomy. Maty mogą być układane na większości rodzajów podłoża i będą pokrywać się z konturami danego podłoża, nie pękając czy ulegając innemu uszkodzeniu.

Łatwy montaż

System amortyzujący ze sztuczną trawą jest łatwy w montażu. Maty są wytwarzane wraz z łącznikami, pozwalającymi spiąć je razem. Sztuczna trawa może być łatwo ułożona na warstwie pianki i wypełniona kruszywem, piaskiem lub mieszanką obydwu. Mata może być z łatwością przycięta za pomocą ostrego noża. Maty są dostępne w szerokim asortymencie wymiarów.

Zgodność z europejską normą EN1177

Zgodnie z europejską normą EN1177, maty są testowane na podłożu betonowym. W zależności od rodzaju maty, wysokość swobodnego upadku może wynosić nawet do 3 metrów.

System amortyzujący ze sztuczną trawą System amortyzujący ze sztuczną trawą
System amortyzujący ze sztuczną trawą System amortyzujący ze sztuczną trawą
System amortyzujący ze sztuczną trawą

Copyrights © 2005-2015 Lars Laj